אודות


אודות

ראשית ADHD

בראשית
היה תוהו ובוהו.
לא הבדלתי בין אחרון לראשון
בין אתמול למחר
בין טפל לעיקר,

אחר באו ההכרה 
האבחנה
ההגדרה והידיעה הברורה:
יש לי ADHD !

עברו עליי
הרבה יותר משישה ימים
עד אשר כאחד האדם
יכלתי לכבוש את דרכי בעולם.

 

ברוכים הבאים לאתר 'ADHD', האתר להתמודדות עם הפרעת קשב וריכוז ADHD. האתר מעניק מידע מעודכן על הפרעות קשב של ילדים ומבוגרים, במטרה לעזור להם ולסביבתם לטפל, לחנך ולאמן כדי להתמודד בהצלחה עם ADHD  .

שמי זיוה דינה, ואני מנהלת ובעלת האתר.
לאחר שאחד מילדיי אובחן כבעל הפרעת קשב, אובחנתי בגיל 45 ואחריי שאר ילדיי כבעלי ADHD.
מאז האבחון והטיפול, עברנו מהפך משפחתי, אשר הוביל אותנו לניהול מסגרת ביתית מאורגנת, ואת ילדינו ממצב 'תלמידים די טובים עם בעיות חברתיות', למצב 'אנשים צעירים שמצליחים להשיג את מטרותיהם' ובעיקר – אנשים צעירים שבטוחים בעצמם ושמחים בחלקם.  

התאמצתי ללמוד לאורך, לרוחב ולעומק את התחום המרתק של הפרעת הקשב, כדי לעזור לעצמי וכדי לפקח על העזרה שמקבלים ילדיי. לא היססתי להחליף מומחה כאשר לא היה שיפור. גיליתי כי הטיפול הנכון תלוי בבחירת התחום הטיפולי הנכון, במומחיות המטפל, ב'כימיה' שלו עם המטופל ובאכפתיות והנגישות שלו. 

בהמשך, הצטרפתי להנהלת פורום ההורים האינטרנטי 'הפרעות קשב ADHD' בתפוז, ובעזרת מתנדבים נוספים הצעדנו אותו למעמד הפורום הגדול ביותר בישראל לתמיכה באנשים והורים לילדים עם ADHD. יצרנו שיגרה של יעוץ מקצועי על ידי מומחים ישראליים מן השורה הראשונה בתחומים שונים הקשורים ללקות: התנהגותיים, חברתיים, רגשיים, בריאותיים, לימודיים, וגם בתחומי תנועה, תחושה, התארגנות, ניהול זמן ועוד.  היעוץ המקצועי עטוף בתמיכה מתמשכת של חברי הפורום זה בזה ובשיתוף חוויות.

אני מאמינה, כי הדרך להגשמה עצמית עוברת דרך מודעות לכישוריי ולקשיי, לימוד מידע חיצוני עליהם וחיפוש העזרה המתאימה והמדויקת להתמודדות בדרך למטרות החשובות לי.


רשת המטפלים 
כדי להבטיח עזרה מתאימה ומדויקת, התקשרתי  לעשרות  אלפי מומחים מכל התחומים הדרושים לאנשים וילדים עם הפרעות קשב ADHD. מומחים אלה יכולים לסייע לקשיים של פעוטות, ילדים, מתבגרים, בוגרים ומבוגרים. הם יכולים לסייע בתחומים התנהגותי, רגשי, חברתי, חינוכי, רפואי, הורי, זוגי, תעסוקתי ועוד. תוכלו למצוא אותם בעזרת חלונית החיפוש : 'מצא מטפל קרוב לביתך'. בחלונית רשומים כל הישובים בארץ.

ילדים ומבוגרים עם ADHD 
הם מלהיבים, מקוריים, נמרצים ומרגשים. 
האתר ישתדל להציג את כל הדרכים 
להגשים את התכונות הנפלאות האלו !


פנו אליי דרך 'צור קשר'
בכל שאלה, בקשה או הצעה  ואענה בהקדם. 

איתכם לאורך כל הדרך, 
ז י ו ה   ד י נ ה